2015. 05. 18. - KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

14 maja odbył się VII Gminny Przedszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej pt. „EUROPEJCZYK TO JA I TY”. Organizatorem tej cyklicznej imprezy jest Publiczne Przedszkole Nr 8 w Kluczborku.

Nasze przedszkole w konkursie reprezentowała grupa „Promyki” w składzie: Ania M., Kamil K., Wojtek D. I Kacper S.- pod opieką pani Ani. W trakcie konkursu panowała miła i serdeczna atmosfera. Dzieci z przejęciem odpowiadały na pytania, a finałem było przejście zawodników po „czerwonym dywanie” w strojach wybranego kraju. Nasze przedszkolaki reprezentowały Wielka Brytanię.

Konkurs zakończył się zwycięstwem wszystkich zespołów i nagrodami dla każdego uczestnika.