2015. 04. 27. - XI POWIATOWA SPARTAKIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW.
Wpisał: wychowawca

Dnia 16 kwietnia 2015r na hali OSiR odbyła się XI POWIATOWA SPARTAKIADA SPORTOWA PRZEDSZKOLAKÓW. Hasło przewodnie spartakiady brzmiało: "Jedność ducha i ciała to forma doskonała, aktywnie i sportowo przez życie na nowo".

Organizatorem imprezy było Publiczne Przedszkole Nr 2 w Kluczborku.

Naszą placówkę reprezentowała drużyna "Zielone Zuchy" w składzie:

1. Robert Niewiadomy- kapitan

2. Chomiak Morfeusz

3. Faliński Michał

4. Kulawik Magda

5. Kicinger Adrian

6. Przybył Wojtek

Po przywitaniu władz miasta, zebranych gości oraz zapaleniu olimpijskiego znicza rozpoczęły się sportowe konkurencje: bieg z ringiem na głowie, slalom z piłką lekarską, bieg z piłką między kolanami.

Imprezę uświetniły występy czirliderek z grupy „Stokrotki”. Na trybunach do walki sportowej zagrzewali naszych zawodników koledzy z grup "Stokrotki" i "Promyki". Drużynie z siódemki nie udało się zająć miejsca na podium , ale wszyscy bawili się doskonale.

Żywimy nadzieję,że w przyszłym roku będziemy jeszcze sprawniejsi.