2015. 02. 20. - "PRZEDSZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY"

W karnawale, w karnawale

nie siedzimy w domu wcale.

Przymierzamy wstążki, szale,

wybieramy się na bale !!!

13 dzień lutego- piątek tym razem nie był dniem pechowym. Wprost przeciwnie! Dla naszych przedszkolaków był to dzień bardzo wesoły i pełen miłych wrażeń. W tym bowiem dniu odbył się nasz tradycyjny Przedszkolny Bal Karnawałowy.

Z dalekiego kraju na latającym dywanie przybył do nas Ali-Baba by razem z nami wziąć udział w zabawie. W całym naszym przedszkolu nie zabrakło księżniczek, dobrych wróżek, piratów, rycerzy, motylków, biedronek, super-bohaterów, rozbójników i innych postaci bajkowych, za które zostały poprzebierane dzieci. Podzieleni na dwie grupy, w dobrych nastrojach spotkaliśmy się w pięknie udekorowanym holu przedszkola, by tam przy dźwiękach wesołej muzyki świetnie się bawić. Przeżywaliśmy z naszym gościem wiele przygód, np. „lot na czarodziejskim dywanie”, „przejście po „falującym dywanie”, „wbijanie gwoździ”, „zabawy w jaskini”. Uczestnicy balu „wędrowali w karawanie po pustyni” i „szukali zbójców”. Nie zabrakło śmiechu i okazywania radości.