2014.12. 09. - TURNIEJ RYCERSKI
Wpisał: wychowawca

9 grudnia dzieci z grup "Stokrotki" i "Promyki" wzięły udział w I Rycerskim Turniej o Złotą Piątkę organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 5 w Kluczborku.

W turnieju uczestniczyły przedszkolaki z placówek miejskich. Był to dzień otwarty dla przyszłych uczniów i ich rodziców.

Impreza miała charakter zawodów sportowych. Było wiele konkurencji, podczas których mali sportowcy popisywali się swoimi umiejętnościami- między innymi: przewożeniem towarów w pudełkach, biegiem z tyczką, budowaniem zamku. Najciekawszym punktem była walka rycerzy z Byczyny oraz pasowanie mieczem przedszkolaków na rycerzy.

Na zakończenie Rodzice wspólnie z dziećmi mieli możliwość obejrzenia szkoły. Impreza była bardzo ciekawa i dostarczyła wielu wrażeń.