2014.12. 04. - PRZEDSTAWIENIE "JAŚ I MAŁGOSIA"
Wpisał: wychowawca

Dnia 4 grudnia dzieci z grup "Stokrotki" i "Promyki" były widzami na przedstawieniu "Jaś i Małgosia" w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Kluczborku oraz nauczycieli w roli akompaniatorów.

Główni bohaterowie- Jaś i Małgosia przemierzyli długą drogę do domku Baby Jagi. Po drodze spotykali elfy, które tańczyły piękne układy baletowe oraz różne zwierzęta leśne. I jak to zwykle w bajkach bywa, wszystko kończy się szczęśliwie. Dzieci całe i zdrowe wracają do rodzinnego domu. Przedstawienie dostarczyło przedszkolakom wielu artystycznych doznań.
Dochód z biletów na spektakl będzie przekazany na rzecz Hospicjum Ziemi Kluczborskiej.