2014. 11. 26. - WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "MÓJ PLUSZOWY MIŚ"

Jedną z form rozwijania zainteresowań i zdolności naszych przedszkolaków jest umożliwianie im udziału w różnych konkursach, przeglądach czy spartakiadach. Tym razem dzieci mogły wykazać się swoimi talentami plastycznymi podczas GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM PT. „MÓJ PLUSZOWY MIŚ” organizowanego przez Kluczborski Dom Kultury.

Konkurs zorganizowano z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Wpłynęły 62 prace wykonane różnymi technikami. W wyborze najciekawszych komisja kierowała się takimi kryteriami jak: samodzielność wykonania, pomysłowość, kolorystyka, orginalność i kreatywność. Wyłoniono 22 laureatów. Wśród nich znalazły się dzieci reprezentujące nasze przedszkole:

-Hania Matkowska – grupa „Promyki”

-Julia Kowalska – grupa „Skrzaty”

-Franek Dajczak- grupa „Skrzaty”.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się 25 listopada w Domu Kultury, gdzie zorganizowano okolicznościową wystawę prac dzieci.

Pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i słodki upominek, który zostanie przekazany przez organizatora do przedszkola

Image.