2014. 10. 23. - ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE "PROMYKI"
Wpisał: wychowawca

W dniu 23 października w grupie „Promyki” odbyło się zajęcie otwarte z udziałem rodziców.

Temat zajęcia- „Dźwięki wokół nas"
Cel- rozwijanie umiejętności liczenia w zakresie sześciu i nauka piosenki pt: „ Nasze uszy słyszą świat”.
Po przywitaniu miłych gości nauczycielka wprowadziła poszczególne etapy zajęć. Dzieci bardzo aktywnie brały udział podczas ćwiczeń. Przerywane były one zabawami ruchowymi. Zajęcia zakończone zostały pracą utrwalającą przy stolikach - kolorowaniem guzików w/g podanych cyfr. Na zakończenie nauczycielka przedstawiła Rodzicom jak można w prosty sposób wykorzystać przedmioty będące wokół nas do liczenia, dodawania i odejmowania razem z dzieckiem.