2014.06. 30. - POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE "STOKROTKI" I "PROMYKI"
Wpisał: wychowawca

"Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole
nową droga pójdziemy odważnie…”

16 czerwca przedszkolaki z grup „Stokrotki” i „Promyki” pożegnały przedszkole.

Uroczystość poprowadziła Pani Asia. Dzieci zaprezentowały przygotowane wiersze, piosenki, układy taneczne tj. „Kuchareczki”, „Flintstones” oraz grę na instrumentach do muzyki poważnej W.A Mozarta „Eine kleine Nachtmusik”, L. Delibes „Pizzicato”.
Po prezentacjach dzieci, Pani Ania reprezentująca rodziców dzieci kończących edukację przedszkolną, podziękowała za 4 lata współpracy obu Panią Dorotom oraz całemu personelowi przedszkola z Panią Dyrektor na czele.
Pani dyrektor również ciepłymi słowami złożyła podziękowanie zgromadzonym Rodzicom za zaufanie jakim obdarzyli nasze przedszkole przekazując nam dzieci pod opiekę oraz za zaangażowanie Rodziców w organizację przedsięwzięć przedszkolnych.

Po oficjalnej części, rodzice zaprosili gości na słodki poczęstunek do ogrodu przedszkolnego. Na dzieci czekały Panie wychowawczynie, które wręczyły pamiątkowe książeczki i dyplomy – tabla. Atrakcją na którą czekały wszystkie dzieci był KLAUN, który tworzył z balonów różnorakie kształty tj.: zwierzęta, szable, korony… zabawiał dzieci , a jego pomocnica malowała dzieciom twarze.
Czas biegł nieubłaganie szybko… tak jak skończył się czas pobytu dzieci w przedszkolu, tak nadszedł kres zabaw z Klaunem.

My wychowawcy Waszych dzieci pragniemy Wam Drodzy Rodzice podziękować za przyjazną dłoń, dzięki której możliwa była realizacja naszych projektów i programów. Dziękujemy za ofiarowaną nam pomoc i życzliwość, życząc jednocześnie powodzenia w realizacji życiowych przedsięwzięć.