2014. 06. 24. - POŻEGNANIE Z PRZEDSZKOLEM W GRUPIE "SKRZATY"
Wpisał: wychowawca

W dniu 17.06.2014r. z przedszkolem żegnały się sześciolatki z grupy "Skrzaty". W inscenizacji pt:"W Wierszolandii" przedszkolaki przypomniały znane wiersze polskich poetów- J.Brzechwy, J.Tuwima, W.Chotomskiej.

Przebrane w piękne stroje wcieliły się w postaci króla,wróżki, Kaczki Dziwaczki,Grzesia,Jasia i Małgosi, hipopotama i żaby. Po inscenizacji zaprezentowały dwa układy taneczne-tango i taniec z chustkami. Wierszami podziękowały za trud wychowania nauczycielkom i rodzicom. Na pamiątkę lat spędzonych w przedszkolu dzieci otrzymały dyplomy i książki. Najbardziej wyczekiwanym momentem było wniesienie tortu z palącymi się pochodniami, którym delektowali się zebrani. Naszym wychowankom życzymy wielu sukcesów na kolejnych szczeblach edukacji.