2014. 05. 28. WIZYTA W SZKOLE
Wpisał: wychowawca

Dnia 28 maja przedszkolaki z grup "Skrzaty" i "Promyki" gościły w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Kluczborku.

Tańcem – trojak serdecznie powitali nas uczniowie wraz z nauczycielkami klas pierwszych. Następnie wspólnie ze starszymi kolegami dzieci wykonywały dżdżownicę z kolorowych kółek i motyla, którego ozdabiały i według własnej inwencji.

Po wspólnej pracy odbyło się zwiedzanie szkoły. Przedszkolaki zobaczyły salę gimnastyczną, bardzo nowoczesną salkę do gimnastyki korekcyjnej, boisko sportowe,szatnie, świetlicę szkolną, sklepik uczniowski, gabinet pielęgniarski.

Dzieciom najbardziej podobał się plac zabaw, gdzie miały możliwość krótkiej zabawy .Na pożegnanie przedszkolaki otrzymały kolorowe balony. Była to ciekawa lekcja, która zmniejszyła stres przyszłych uczniów przed przekroczeniem progu szkoły już we wrześniu.