2014. 04. 23. - TEATRZYK DLA DZIECI

ImageImage

23 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu znany już i bardzo lubiany przez dzieci Teatr ART-RE z Krakowa. Tym razem przedstawienie nosiło tytuł "Bocian i Żabka".

Była to historia małej, nieposłusznej Żabusi – Hanusi, która poszukując przygód oddala się od domu. W ferworze zabawy z napotkanymi przyjaciółmi gubi drogę do domu. Sikorka ogłasza alarm. Do poszukiwań lekkomyślnej Żabki dołączają ptaki leśne, ale i odwieczny wróg żab - Bocian... Okazuje się, że nawet najwięksi wrogowie mogą zostać przyjaciółmi. Spektakl uświadamia małym widzom konieczność niesienia pomocy słabszym i młodszym. Uczy także posłuszeństwa względem rodziców.