2014. 04.01. - WIOSENNY KONCERT DLA PRZEDSZKOLAKÓW"

W dniu 1 kwietnia dzieci z najstarszych grup wiekowych naszego przedszkola: „ Promyki”, „Stokrotki” i „Skrzaty” uczestniczyły w Koncercie wiosennym . Koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej z Kluczborka odbył się w auli Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza.
Atmosferę koncertu podkreśliły przygaszone światła i punktowe kolorowe oświetlenie padające na występujące osoby. Nasze dzieci mogły podziwiać uczniów grających na ciekawych instrumentach: akordeonie, skrzypcach, flecie, mały chórek szkolny, interpretacje przestrzenno- ruchowe, taniec z rekwizytami, teatr cieni, instrumentalizację wierszy i piosenek o tematyce wiosennej. Koncert ten dostarczył wiele wzruszeń i zaciekawienia twórczym wyrażaniem emocji i ekspresji.