2014.03.11. - PRZEDSTAWIENIE - "KRÓLOWA ŚNIEGU"
Wpisał: daniela

11 marca gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z krakowskiego teatru Art-Re. Aktorzy wprowadzili dzieci w świat fantazji i wyobraźni prezentując przedstawienie pt."Królowa Śniegu - spektakl oparty na słynnej baśni H.CH. Andersena.

Główni bohaterowie- Kaj i Gerda przyjaźnili się do czasu, gdy Królowa Śniegu uprowadziła chłopca do swojego lodowatego królestwa. Pomimo wielu niebezpieczeństw, Gerda wyrusza, aby odzyskać przyjaciela.

Dzięki obejrzanej inscenizacji mali widzowie mieli możliwość zapoznania się z wartościami takimi jak: dobro, piękno, sprawiedliwość i prawda.To wspaniałe przedstawienie aktywizowało małych przedszkolaków do wspólnej zabawy. Dzieci zachwycone były barwnymi kostiumami oraz barwną scenografią.

Przedstawienie "Królowa Śniegu" dostarczyło ogromną dawkę pozytywnej energii i niezapomniane chwile z aktorami.