2014. 02. 13. POKAZ ILUZJI W PRZEDSZKOLU

13 lutego w naszym przedszkolu gościliśmy iluzjonistę - Gapcia, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki.

Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały na wizytę gościa i tego, co miało się wydarzyć. Gapcio bardzo serdecznie przywitał dzieci, po czym rozpoczęły się niesamowite czary z wykorzystaniem wielu różnorodnych rekwizytów. Niektóre dzieci miały również możliwość asystowania w tym widowisku. Wiele emocji wywołał pokaz „puszczania” ogromnych baniek mydlanych. Wszystkie efekty zaprezentowane przez artystę były bardzo spontanicznie odbierane przez widownię, a ponadto wywoływały uśmiech i zdumienie na twarzach naszych przedszkolaków.