2014. 02. 31. - ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE "MISIE"

W dniu 31 stycznia w grupie „Misie” odbyło się zajęcie otwarte z udziałem rodziców dzieci z grup wczesnoprzedszkolnych - z rocznika 2011. Celem zorganizowania tego zajęcia było przybliżenie rodzicom, których dzieci w nowym roku szkolnym trafią do grup przedszkolnych - jak wyglądają zajęcia w 3- latkach.

„Misie” nieskrępowane obecnością gości wykazywały się wieloma umiejętnościami. Tematyka zajęć nawiązywała do bezpiecznych zabaw zimowych. Maluchy opowiadały historyjkę na podstawie obrazków, klasyfikowały śnieżynki, improwizowały ruchem piosenkę. Najwięcej emocji wzbudziło „odczarowywanie” zimowych obrazków. Ta zabawa plastyczna polegała na zamalowaniu niebieską farbą kartki z rysunkiem wykonanym wcześniej przez nauczycielkę świecą. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze.