2014. 02. 09. BABCIOM, DZIADKOM 100 LAT !!!

W minionym tygodniu w naszym przedszkolu odbyła się już ostatnia uroczystość z udziałem kochanych Babć i Dziadków naszych przedszkolaków. Z okazji Ich święta, seniorzy obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Przedszkolak przynosi laurkę, uczeń własnoręcznie wykonany upominek, a dorośli kwiaty lub, gdy mieszkają z dala od swoich bliskich przesyłają pozdrowienia i życzenia.

Dziadkowie jak zwykle chętnie odwiedzają przedszkole i podziwiają zdolności recytatorskie, muzyczne i taneczne swoich wnuków. Spotkania przebiegają w miłej i serdecznej atmosferze i jeszcze bardziej zbliżają do siebie dziadków i ich pociechy. W tym roku okolicznościowe uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka zaplanowano we wszystkich grupach przedszkolnych. Były jasełka, piosenki, wierszyki i przygotowane wcześniej upominki. No i ten najważniejszy - całus. A na koniec wspólny słodki poczęstunek. Smakowało wyśmienicie, choć podobno i tak tylko ciasto babci smakuje najlepiej....

Dziękujemy Rodzicom, którzy brali udział spotkaniach w "Kuchcikowie" organizowanych w grupach "Promyki" i "Stokrotki", podczas których wspólnie z dziećmi  przygotowywali słodkości dla Babci i Dziadka.

Dziękujemy także Rodzicom z pozostałych grup za pomoc w przygotowaniu poczęstunku podczas uroczystości.