2013. 12. 20 - "JASEŁKA W GRUPIE SKRZATY"
Wpisał: wychowawca

20grudnia dzieci z grupy „Skrzaty” zaprosiły swoich rodziców na przedświąteczne spotkanie jasełkowe.Tym razem przedszkolaki wcieliły się w różne postaci ludzi i zwierząt. Do małego Jezuska przybyli nie tylko aniołowie, trzej królowie i pasterze, ale także dzieci z różnych stron świata (w tym z Polski) oraz zwierzęta leśne, które skarżyły się na niszczenie przyrody. Wszyscy mieli nadzieję, że wraz z narodzinami Jezusa ludzie zastanowią się i będą dbać o przyrodę. W trakcie występów panowała podniosła a zarazem wesoła atmosfera.

Dzień wcześniej "Skrzaty" zaprezentowały swój występ w holu przedszkola społeczności przedszkolnej i zaproszonym przedstawicielom Rady Rodziców.