2013. 12. 10 - MIKOŁAJKOWE ZAWODY SPORTOWE

Po raz kolejny nasze przedszkolaki uczestniczyły w Mikołajkowych Zawodach Sportowych, organizowanych przez Publiczną Szkołę Podstawową Nr 2 w Kluczborku. W tym roku naszą placówkę reprezentowali zawodnicy wybrani z grupy „Promyki” i „Stokrotki”.

Skład naszej reprezentacji tworzyła drużyna 5 dziewczynek i 5chłopców. Pozostałe dzieci pełniły role kibiców. Na dużej sali gimnastycznej rywalizowały z nami dzieci z innych kluczborskich przedszkoli. Organizatorzy zawodów przygotowali wiele ciekawych konkurencji. Przedszkolaki uczestniczyły w nich z wielkim zaangażowaniem, starając się wywalczyć jak najwyższe miejsce dla swojego zespołu. W tych zawodach nie było przegranych. Liczyła się tylko dobra zabawa. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom. Cała impreza przebiegała w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.