2013. 11. 15 - TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

15 listopada odwiedził nasze przedszkole Objazdowy Teatr Lalek „Pinokio” z Nowego Sącza z przedstawieniem pt. „Czerwony Kapturek”.

Wszystkie przedszkolaki oraz dzieci z najstarszej grupy wczesnoprzedszkolnej z wielkim zaciekawieniem obejrzały znane przygody dziewczynki w czerwonym kapturku.

Przygoda Czerwonego Kapturka pokazała dzieciom, że należy być ostrożnym w każdej sytuacji. Spektakl przestrzega też przed zbytnią ufnością wobec nieznajomych. Na zakończenie przedszkolaki mogły same wcielić się w role bohaterów bajki oraz spróbować własnych sił w animowaniu kukiełkami. Świat bajki, baśni i fantazji to cudowne miejsce, gdzie rządzi magia i wyobraźnia dzieci.