2013. 10. 14. -PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
Wpisał: daniela

Idzie sobie przedszkolaczek
Śpiewa tańczy no i skacze,
Dziś też powód ma do śmiania
bo to dzień jest pasowania!

ImageImage

14 października w naszej „Siódemeczce” odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Na uroczystość przybyła Pani dyrektor i rodzice wchodzący w skład Rady Rodziców.

Uroczystość poprzedził występ teatrzyku z Opola - Wróbelek Elemelek. Dzieci w trakcie przedstawienia super się bawiły i jeszcze po przedstawieniu dzieliły się wrażeniami.

W trakcie uroczystości pasowania dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny. Uwieńczeniem imprezy był Akt Pasowania reprezentantów poszczególnych grup wiekowych- dzieci wygłosiły tekst przysięgi, po czym Pani Dyrektor czarodziejskim ołówkiem dokonała aktu pasowania. Wszystkie dzieci otrzymały na pamiątkę okolicznościowe dyplomy.