2019. 03. 06 - DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU
Wpisał: Kamila

3 czerwca w Przedszkolu obchodzony był Dzień Dziecka. Tego dnia dzieci wraz z nauczycielkami zebrały się w ogrodzie przedszkolnym aby uczestniczyć w zabawach zorganizowanych przez wychowawczynie.

Na początku uroczystości pani Dyrektor powitała dzieci i złożyła im życzenia. Następnie dzieci świetnie bawiły się podczas mini Zawodów Sportowych, które poprowadziła Pani Asia. Za udział w zawodach przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek oraz zostały rozdane prezenty- nowe zabawki do zabaw w przedszkolu. Potem przyszedł czas na wspólne i radosne tańce przy dźwiękach przedszkolnych przebojów, zabawy z chustą animacyjną  oraz wypróbowanie nowych zabawek w ogrodzie przedszkolnym. Podczas wspólnego pobytu w ogrodzie dzieci świetnie się bawiły i były bardzo radosne.