2019. 05. 30 - FESTYN RODZINNY pod hasłem:  BAWIMY SIĘ Z RODZICAMI.
Wpisał: Kamila   
Image
 

30 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem : „Bawimy się z rodzicami”

 

 

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas Festynu Rodzinnego.

Ogród przedszkolny tętnił życiem, przystrojony kolorowymi kwiatami . Nie możemy zapomnieć o jednym z głównych celów festynu, jakim było uczczenie Dnia Mamy i Taty. Z tej okazji nie mogło zabraknąć występu naszych przedszkolaków. Część artystyczną poprowadziła p. Aneta, która opowiadała o występie każdej z grup przedszkolnych. Dzieci pokazały, że pamiętają o swoich rodzicach i że bardzo ich kochają. Zaprezentowały się publicznie śpiewając piosenki, recytując wiersze, a tym samym okazując wielką miłość płynącą z ich serc. Następnie dzieci rozdały rodzicom ręcznie wykonane upominki . Odbyło się również losowanie losów z nagrodami oraz kolejne atrakcje.

Atrakcji podczas festynu bowiem nie brakowało: był „Kącik plastyczny”, „Malowanie twarzy”, grill, pyszności ze swojskiej kuchni – kawa i wyśmienite domowe wypieki. Dzieci z rodzicami uczestniczyli  w rodzinnych zabawach przygotowanych przez  animatorki.

Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

 

Drogie Rodziny!!!

Dziękujemy za Waszą obecność i wspaniałą zabawę !!!! Zapraszamy za rok !!!

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

© 2024 Publiczne Przedszkole nr 7 w Kluczborku
Template by Hilliger Media

 

Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow 2019. 05. 30 - FESTYN RODZINNY pod hasłem:  BAWIMY SIĘ Z RODZICAMI.