2019. 05. 23. - ZWYCIĘSTWO "STOKROTEK" W XIV KONKURSIE POEZJI MÓWIONEJ i ŚPIEWANEJ
Wpisał: Kamila

23 maja odbył się XIV Rejonowy Konkurs Poezji Mówionej i Śpiewanej- „Jestem Idolem”, organizowany przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku oraz Publiczną Szkołę Podstawową nr 5 z OI w Kluczborku.

Nasze Przedszkole reprezentowało troje dzieci z grupy „Stokrotki”. Mali artyści wystąpili z wierszem Pawła Gołucha pt: „Mam talent”. Oprócz świetnych humorów dzieci wróciły do przedszkola z pięknymi pucharami i dyplomami za zajęcie I MIEJSCA.

Gratulujemy sukcesu! Dziękujemy rodzicom dzieci za pomoc w przygotowaniu do występu.