AKCJA OSKUB SPONSORA 2019
Wpisał: Kamila   
Image
 

Z tego względu, iż nasze przedszkole promuje aktywność fizyczną i dba o zdrowy rozwój wychowanków zachęcamy do zapoznania się z zasadami akcji OSKUB SPONSORA i włączeniu całej rodziny do aktywności fizycznej w szczytnym celu:). Włączyć się do akcji można poprzez zainstalowanie w telefonie aplikacji.


Jak to działa?

Zasada działania aplikacji jest bardzo prosta.

Aplikacja monitoruje aktywność fizyczną poprzez sprawdzanie liczby przebytych kroków. Celem każdego użytkownika jest pokonanie minimum 6000 kroków w ciągu doby. Gdy cel ten zostanie osiągnięty, część środków przekazanych przez Sponsora zostanie przelana na poczet akcji charytatywnej, którą wspiera użytkownik. W tym właśnie momencie Sponsor zostaje oskubany.

 Jedną z inicjatyw tej z akcji jest Oczyszczacze dla szkół. Chcemy uchronić dzieci przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego powietrza na ich rozwój i zdrowie.


Celem akcji jest wyposażenie w oczyszczacze powietrza klas w szkołach podstawowych oraz sal w publicznych żłobkach i przedszkolach.

W ramach akcji Fundacja przekaże szkole oczyszczacze powietrza. Zgłoś swoją szkołę lub szkołę do której chodzi Twoje dziecko, przez wypełnienie formularza. Do akcji może dołączyć każda szkoła w Polsce.

Czyste powietrze to zdrowie lepsze!

ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI I „WYCHODZENIA” DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA OCZYSZCZACZA :)

 

Szczegóły akcji : https://oskubsponsora.pl/
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

© 2024 Publiczne Przedszkole nr 7 w Kluczborku
Template by Hilliger Media

 

Start arrow Aktualności arrow Z ostatnich dni arrow AKCJA OSKUB SPONSORA 2019