PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019 - zmiana terminu rozpoczęcia głosowania
Wpisał: Kamila

UWAGA!

Informujemy o zmianie terminu rozpoczęcia głosowania w konkursie PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019

Biorąc pod uwagę zbliżające się święta oraz długi weekend, które będą się łączyć z przerwami w funkcjonowaniu przedszkoli, nowy termin został wyznaczony na środę, 8 maja.

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość przesłanie zgłoszeń grup przedszkolnych do publikacji w dodatku „PRZEDSZKOLAKI NA MEDAL” – pamiątkowym albumie ze zdjęciami grup z całego województwa opolskiego, który 1 czerwca będzie dołączony do całego nakładu „Nowej Trybuny Opolskiej”.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tego okolicznościowego wydania pod adresem: www.nto.pl/przedszkolaki , a także do głosowania na Nasze Przedszkole :)