MAGIC STORY ON ICE- WYJAZD NA REWIĘ NA LODZIE
Wpisał: Kamila

2 kwietnia br. Przedszkolaki z grupy „Promyki”„Stokrotki” wybrały się na opolski TOROPOL na rewię na lodzie w wykonaniu łyżwiarzy z całej Polski pod tytułem „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”.

Podczas pokazu można było podziwiać znakomitą oprawę muzyczną i choreografię pełną popisów indywidualnych zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem pięknej ruchomej scenografii i rozbudowanej dekoracji. Łyżwiarze mieli wspaniałe bajkowe kostiumy, a dodatkowym atutem przedstawienia były efekty iluminacji. Wszyscy byli zachwyceni spektaklem i pod ogromnym wrażeniem talentu wszystkich łyżwiarzy. To była niezapomniana wycieczka.