II GMINNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ.
Wpisał: Kamila

13 marca nasze sześciolatki brały udział w II GMINNYM KONKURSIE PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ  ,,ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ" organizowanym przez Publiczne Przedszkole w Bogacicy.

Nasze przedszkole reprezentowała solistka Hania w piosence „Co to jest  niepodległość…” oraz zespół wokalny „Promyczki” w piosence „Namaluję Polskę”. Dzieci wykonywały przygotowane utwory pod okiem czujnego Jury, w składzie: Pani Magda Durecka- przewodnicząca, Pan Joachim Kinder oraz Pani Danuta Nalewajka. Wszyscy zostali nagrodzeni, a czworo solistów w tym Naszą Hanie wyróżniła Pani Magda i to oni dostali gorące oklaski od pozostałych uczestników konkursu.