2019. 03. 26 - WIZYTA SKRZATÓW W BIBLIOTECE
Wpisał: Kamila

26 marca 2019r. dzieci z grupy "SKRZATY" zostały zaproszone do Biblioteki Miejskiej w Kluczborku. Przedszkolaków przywitała Pani Jola, która po krótkiej pogadance o roli biblioteki, zaproponowała wysłuchanie bajki o słoniku Elmerze.

Bibliotekarka opowiadała bajkę a obrazki pojawiały się na projektorze. Po projekcji dzieci zabrały się do wykonania papierowych słoników, które wyklejały kawałkami kolorowego papieru. Praca sprawiła im wiele radości. Następnie przedszkolaki  przeszły do kącika zabaw. Oglądały książki i opowiadały przygody bohaterów. Wizyta w bibliotece była dobrą lekcją obcowania z literaturą dziecięcą.