2019. 03. 08 - WIERSZOBRANIE
Wpisał: Kamila

8 marca dzieci mogły wziąć udział w interaktywnym przedstawieniu pod osobliwą nazwą „WIERSZOBRANIE”.

Aktor, Pan Grzegorz Stanisławski przygotował dwa wiersze: „Rzepkę” Juliana Tuwima oraz „Pali się” Jana Brzechwy. Było to niezwykłe przedstawienie w którym to dzieci były widzami, ale także i aktorami, gdyż to one odgrywały rolę w tym przedstawieniu. Otrzymały od Pana Grzegorza rekwizyty oraz kostiumy, by jeszcze lepiej mogły wczuć się w rolę. Odgrywanie przydzielonych postaci tak dobrze im wychodził, a do tego sprawiało wiele radości nam oglądającym, że na koniec wszyscy biliśmy im gromkie brawa. Gratulujemy małym aktorom!