2019.02.28  AKADEMIA PIŁKARSKA FUNBALL
Wpisał: Kamila

28 lutego odwiedzili nas trenerzy z Akademii Piłkaskiej FUNBALL. Pan trener Janusz i Pani trener Agnieszka zachęcali dzieci poprzez krótkie szkolenie ruchowe do zajęć w ich Akademii.

Wszyscy wiemy, że poprzez sport, zabawy sprawnościowe wykształcamy prawidłowe nawyki ruchowe od najmłodszych lat, rozwój umiejętności technicznych, taktycznych, intelektualnych i mentalności, która pomoże bacznie stawiać czoła wyzwaniom, pojawiającym się w codziennym życiu oraz stale iść do przodu!

Motto Akademii Piłkarskiej FUNBALL to: „Wychowanie wartościowych ludzi, a także zawodników i zawodniczek na miarę Reprezentacji Polski”.