2019.01.21 - ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA
Wpisał: Kamila

Obchody Dnia Babci i Dziadka na stałe wpisały się w kalendarz uroczystości naszego przedszkola. W tym roku  „Święto Babci i Dziadka” obchodziliśmy w dniach od 21 do 25 stycznia.

Tych wyjątkowych gości podejmowały „Misie”, „Motylki”, „Skrzaty”, „Stokrotki” i „Promyki”. Przedszkolaki pod kierunkiem nauczycielek przygotowały wiele niespodzianek dla swoich babć i dziadków. Były wierszyki, piosenki, inscenizacje, jasełka, tańce. Wnuki wraz z życzeniami wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom prezenty przygotowane z tej okazji. Nie mogło zabraknąć także słodkiego poczęstunek i wspólnych zabaw. Były to bardzo miłe, momentami wzruszające chwile.

Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego