ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE PRZY CHOINCE W PROMYKACH
Wpisał: Kamila

Tradycją w naszym przedszkolu jest organizowanie spotkań z rodzicami przed Świętami Bożego Narodzenia.

21 grudnia dzieci 6-letnie z grupy „Promyki” zaprosiły swoich rodziców w grudniowe popołudnie na grupowe spotkanie przy choince. Zaprezentowały przygotowany repertuar, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki o tematyce świątecznej oraz kolędy.  Spotkanie uświetnił wiersz i życzenia od społeczności przedszkolnej czytany przez nauczycielkę, wprowadzający wszystkich w świąteczny nastrój . Ponieważ święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy to pamiętamy o innych i nawzajem obdarowujemy się prezentami, dlatego też dzieci nie zapomniały o swoich rodzicach, wręczając im własnoręcznie wykonane świąteczne prezenty.  Były to wykonane własnoręcznie  kartki świąteczne oraz wyciskane foremkami i pieczone pierniki ozdabiane przez dzieci na zajęciach w przedszkolu. Uroczyste spotkanie  przebiegło w miłej świątecznej atmosferze .Te wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci dzieci i ich rodziców.