2018.12.21- WSPÓLNE KOLĘDOWANIE PRZY CHOINCE
Wpisał: Kamila

Święta Bożego Narodzenia – to wyjątkowy, magiczny czas, kiedy radość i miłość pukają do każdego z nas. To przede wszystkim czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. W naszym przedszkolu tworzymy sytuacje sprzyjające czynnemu uczestnictwu w tradycji. Okres oczekiwania na narodziny Dzieciątka Jezus, to również okazja do wspólnego kolędowania dzieci, nauczycieli i wszystkich pracowników  przedszkola.

W naszej placówce "Spotkanie kolędowe" odbyło się 21 grudnia 2018 r. Ta szczególna uroczystość, to wyjątkowe wydarzenie, które integruje dorosłych i dzieci. W pięknej bożonarodzeniowej scenografii i przy pięknej oprawie muzycznej, dzieci z wszystkich grup, przedstawiły  pracownikom przedszkola występy artystyczne, a także odbyło się wspólne kolędowanie.

Mali artyści wprowadzili nas w magiczną, pełną wzruszeń atmosferę.A  rozświetlona  choinka, wprowadziła nas wszystkich w świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności. Podniosła atmosfera udzieliła się także dzieciom, które z ogromną ekspresją i zaangażowaniem odgrywały powierzone im role, śpiewały i tańczyły.

Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim serdeczne życzenia. Czas upłynął w miłej, świątecznej atmosferze.

Życzymy wszystkim, aby ciche piękno Bożego Narodzenia ogrzewało Wasze domy i opromieniało serca. Niechaj Święta oraz cały Nowy Rok, wypełnią się tym pięknem.